Gürkan Şef’in, ilk yemek kitabı raflardaki yerini aldı

Gürkan Topçu, “Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri” isimli ilk kitabını çıkardı. Kolay bulunan malzemelerle, rahatlıkla hazırlananan pratik tariflerin yer aldığı kitap sayesinde, sevdiklerinize ziyafet tadında sofralar kurabilirsiniz.

Etin Jönü Gürkan Topçu kitabında, birbirinden leziz reçetelerle evlerinizde, restoranlardaki tadı yakalamanız için püf noktalar da veriyor. Toplam 51 tarifin olduğu kitapta Demet Özdemir, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Sinan Akçıl gibi ünlü isimler de en sevdikleri yemeklerle katkıda bulundu. Hem gözlere hem de midelere bayram ettirecek et yemekleri yapmanız için her detayın düşünüldüğü “Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri” kitabında her yemeğin sonunda Gürkan Topçu’nun özel notlarını bulacaksınız. Adeta birer sanat eseri olan görsellerle süslü “Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri” mutfağınızdaki başucu kitabınız olacak.

blank

Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri 125 sayfadan oluşuyor. Kitabın ön hazırlığı yaklaşık 8 ay sürdü. Diğer yemek kitaplarından farklı olarak her yemeğin fotoğrafı için ayrı bir kompozisyon oluşturuldu. Fotoğraf çekimlerinde 5 kişilik bir ekip görev aldı. Kitabın fotoğraf çekimleri için kullanılan etler ise daha sonra hayvan barınakları ile paylaşıldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.