“Gürbüz Hadi Allah’a Emanet” filmi kahkahalara boğacak

Yapımcılığını TRY Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Emre Mutlu’nun kaleme aldığı, “Gürbüz Hadi Allah’a Emanet” filmi 30 Ağustos’ta tüm Türkiye’de vizyona girecek.

Filmle aynı adı taşıyan, söz ve müziği Türk Rap dünyasının en önemli isimlerinden Yener Çevik’e ait “Hadi Allah’a Emanet” isimli şarkı geçtiğimiz gün yayınlanmıştı. Yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada beğeni toplayan Yener Çevik imzalı şarkı, kısa sürede yarım milyon tıklanmayı geçti.

Emre Mutlu ve Yener Çevik’in birlikte stüdyoya girdiği klipte, filmin eğlenceli kamera arkası görüntüleri de var. Birçok sürpriziyle daha sinemaseverleri hem şaşırtıp hem güldürmeye hazırlanan “Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet” geri sayıma başladı.

Sinema salonlarına kahkaha bu sefer pizza kutusunda geliyor!

Başrollerini Emre Mutlu, Hakan Bulut, Gökhan Yıkılkan, Ayhan Taş, Arzu Oruç üstlendiği ve konuk kouncu olarak Şafak Sezer’in de yer aldığı film, Türkiye’nin en komiklerini buluşturarak sezonu açıyor. “Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet”in yönetmen koltuğunda Orhan Erkal oturuyor.

“Bir motokuryenin başına en fazla ne gelebilir ki?” sorusuna 94 dakikalık aksiyon ve kahkaha dolu bir cevap vermeye hazırlanan film çok eğlendirecek. Pizzaları çalınan, bozuk asansörler hep kendisini bulan, Türkçe bilmeyen müşterilerle anlaşmaya çalışan Gürbüz’ün (Emre Mutlu) pizzaları bu sefer yanlış zamanda yanlış yere gidince belanın rengi çok değişecek!

Filmin Konusu:

Gürbüz (Emre Mutlu) bir pizza restoranında motokuryelik yapmaktadır. Gürbüz uzatmalı sözlüsüyle evlenmeye ve çalıştığı pizza dükkanının müdürü olmayı hayal etmektedir. Gürbüz sözlüsü Aylin’in (Arzu Oruç) kıskançlıklarından bunalmıştır. En yakın arkadaşı Ferhat (Hakan Bulut) Gürbüz’e bir öneride bulunur. Gürbüz bütün gün yaptıklarını, sipariş teslimlerini cep telefonuyla kaydedip Aylin’e gönderecek; böylece Aylin de Gürbüz’ün neler çektiğini anlayacak ve kıskançlıklarına bir son verecektir. Ancak Gürbüz ilk siparişinde bir cinayet anını kaydeder cep telefonuna. Hemen oradan kaçar fakat farkedilmiştir. En yakın arkadaşı Ferhat ile birlikte bu beladan nasıl kurtulacaklarını düşünürken bir yandan da amansız ve komik bir kovalamacanın içine düşerler. Peşlerine, galeri sahibi Hamit (Şafak Sezer) ve iç güveysi damat Aykut Fişek’i de (Gökhan Yıkılkan) takan ikilinin başı beladan kurtulmaz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.