Gupse Özay’ın ‘Görümce’si zirvede

BKM yapımı, Gupse Özay’ın ‘Görümce’si 6 günde 5 il gezdi, film ekibi kahkaha dalgasını binlerce sinemaseverle buluşturdu!

Bursa, İzmir, Antalya ve Kayseri’nin ardından Ankaralı seyircilerle bir araya gelen filmin oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece alkışlarla karşılandı.

Ankaralılar, filmi başından sonuna kahkahalarla izledi! Film finalinde tüm ekip dakikalarca alkışlandı ve tebrikleri kabul etti.

blank

GÖRÜMCE ZİRVEDE!

Görümce, ilk hafta sonunda seyirci tarafından en çok izlenen film olarak Box Office Türkiye’ye zirveden giriş yaptı. Görümce elde ettiği bu açılış rakamı ile, BKM’nin bu yıl en iyi açılış yapan filmi oldu!

Erkek kardeşi Ahmet (Buğra Gülsoy)’a fazlaca düşkün olan Yeliz (Gupse Özay)’in, Ahmet’in sevgilisi Deniz (Eda Ece)’e türlü tuzaklar kurmasını konu alan filmin ‘görümce’si Gupse Özay abartılı tarzı, estetikli yüzü ve porselen dişleriyle unutulmayacak bir karaktere hayat veriyor.
Kıskanç bir ablayı oynayan Gupse Özay, filmde başrolleri Buğra Gülsoy ve Eda Ece ile paylaşıyor.
2 Aralık itibariyle sinema salonlarına kahkaha getiren filmin yönetmeni ise Kıvanç Baruönü.

Filmin Konusu:

Yeliz(Gupse Özay) fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet(Buğra Gülsoy)’le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz(Eda Ece) ve her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet’i türlü komik maceralar beklemektedir…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.