Gupse Özay ve Uraz Kaygılaroğlu’lu “Eltilerin Savaşı” görücüye çıktı!

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Eltilerin Savaşı filminin fragmanı yayınlandı. Fragman yayınlandıktan sonra yüzbinlerce kişi tarafından izlenerek Youtube trend listesine girmeyi başardı. İki eltinin kıyasıya mücadelesini anlatan film, 31 Ocak’ta vizyona giriyor!

Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlendiği Eltilerin Savaşı 31 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

blank
Eltilerin Savaşı

Film, 2 kardeş olan Selim ve Fatih’in, eltilerin savaş rüzgarına kapılma hikayesini anlatıyor. Sultan ve Gizem’in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olayların Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri eğlenceli bir dille ele alınıyor. Filmin ilk kez 1 Ocak’ta yayınlanan fragmanı ise eğlenceli görüntüleriyle seyirciyi kahkaha dolu 2 saate hazırlıyor. Fragman eğlenceli içeriğiyle yayınlandıktan sonra izleyicinin büyük ilgisiyle karşılandı. Saatler içinde yüzbinlerce kişiye ulaşan video, Youtube’da trend videolar listesinde yükselmeye başladı.

İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere plesenk olacak replikler ve şarkılarla beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla izleyiciye aktarıyor. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan Eltilerin Savaşı, NuLook yapımcılığında hayata geçiyor.

Eltilerin Savaşı filminden yeni görüntülerin yer aldığı teaser yayınlandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.