Gupse Özay hızlı kilo alıp vermenin sırrını açıkladı

Yeni filmi ‘Deliha 2’ için aldığı kilolarla gündemde olan Gupse Özay, sosyal medyada takipçilerinin sorularına yanıt verdi.

‘Deliha 2’ filmi için kısa sürede kilo alan Gupse Özay, ‘Görümce’ filmindeki zayıf halinin görüntüsünü ‘Deliha’ ile yan yana koyarak bir paylaşımda bulundu.
Başarılı oyuncu, instagram paylaşımına şu notu yazdı: “Devamlı sorular geliyor ‘nasıl kilo aldın, nasıl verdin?’ diye. Vallahi bir formülü yok. Tamamen motivasyon! Filmdeki karakterimin gerçekçi olması için ne gerekiyorsa yapmayı istemekle alakalı! ‘Görümce’ filmimdeki ‘Yeliz’in güzellik kaygısı vardı. Zayıf olması gerekiyordu. ‘Zeliha’ ise bunu önemsemiyor. Rahat tontiş bi kız. Ben onlar ne istiyorsa onları yaptım. Sizi seviyor ve öpüyorum. Not: zayıflama sürecini sizle paylaşacağım.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.