Güntaç Özdemir “Öyle Demek İstemedim”

Güntaç Özdemir, “ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM” isimli yeni single’ı ile 10 Mayıs’ta müzikseverlerin karşısına çıkıyor! Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan çalışmayı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Sözü ve müziği sanatçıya ait “ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM” şarkısının düzenlemesini ise Güntaç Özdemir ve Görkem Yenilmez birlikte üstlendi.
Yönetmen koltuğuna Umut Evirgen’in oturduğu video klipte Güntaç Özdemir’e, Selin Şekerci, Ekin Türkmen, Seda Akman ve Muhsin Akgün gibi ünlü isimler eşlik etti. Görüntü yönetmeliğini ise Veli Kuzlu yaptı.

Güntaç Özdemir, eğitimini Ankara’da Charles De Gaulle Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra 2009 senesinde Amerika’ya taşındı. Bir sene Amerika’da yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul SAE Institute’da Ses Mühendisliği eğitimi gördükten sonra 2012 yılında “Benimle Yan” albümünü çıkardı.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok yerde sahne alan Güntaç Özdemir reklam ve dizi müzikleriyle de fazlasıyla içli dışlı olduktan sonra, 2016 yılında Sertaç Özgümüş ile Kaydedenler Kulübü’nü kurdu. Ürettikleri birçok jingle’ın yanında, Ay Yapım imzası taşıyan “Şahsiyet” dizisinin müzikleriyle “en iyi dizi müziği” dalında Altın Kelebek ödüllerinde finale kaldı.

İstanbul’un gözde mekanlarında da sahne alan Güntaç Özdemir; sahne deneyimi, yüksek enerjisi ve edebiyatla müziği buluşturan yönüyle pop, jazz, rock, soul gibi türleri harmanlayarak kendi müziğini oluşturuyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.