Gündüz kuşağının vazgeçilmezi Show Tv

Show TV yeni sezonda seyircisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Gündüz kuşağında birbirinden eğlenceli programları seyircisinin beğenisine sunacak olan Show TV, izleyicisine eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Gündüz kuşağına damgasını vuracak programlar Show TV’de başlıyor. 19 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da yeni formatı ile “Evrim Akın ile Ev Kuşu” evlerinize konuk olup yeni yaşam alanları yaratacak. Saat 16.30’da ise Güney Amerika’da izlenme rekorları kıran muhteşem dizi “Aşk ve İhtiras” Show TV’de başlayacak. Ayrıca seyircisine unutulmaz anlar yaşatacak yepyeni bir yarışma formatı Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla “Kız Tarafı Erkek Tarafı” ve Türkiye’nin en titiz yarışması Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile “Titiz Misin?” çok yakında Show TV’de seyircisi ile buluşacak!

Birbirinden sürükleyici dizi ve programlar çok yakında Show TV gündüz kuşağında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.