gazetemag tv

Gülşen’den Hadise gırgırı

Popçu Gülşen bayramın üçüncü gününde Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne alarak sevenleriyle buluştu.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı Kıbrıs’a oğlu Azur ile geldiğini, akşama kadar parkta oyun oynadıklarını söyleyerek ‘’Azur’layken her şeyden uzaklaşıyorum, oğlum benim mutluluk kaynağım’’ şeklinde konuştu.

blank

Geçtiğimiz gün sahnede ‘’Hiçbir zaman Hadise benden çok kazanamaz‘’ açıklamasında bulunan Gülşen, gazetecilerin bu açıklamaları hatırlatması üzerine ‘’Sahne ücretleri o kadar çok soruldu ki, espri yaptım bende, baya ciddi ciddi başlıklar atılmış, ben gırgır yapmıştım’’ dedi.

blank

Bu tür konuları konuşmayı sevmediği için esprili bir yanıt verdiğini söyleyen Gülşen kendisini dinlemeye gelenler arasında Yıldız Tilbe’nin de olduğunu söyleyerek ‘’Yıldız kimseyi dinlemeye gitmez ilk defa beni dinlemeye geldi, bekletmemek lazım’’ diyerek sahneye çıktı. Kardan Adam şarkısıyla sahneye çıkan popçuya Yıldız Tilbe’de oturduğu yerden eşlik etti.

Gülşen: Hiçbir zaman Hadise benim kadar yüksek alamaz, asla

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.