Gülşen, Serenay Sarıkaya ve Gökçe Bahadır gibi bir müzikal yapacak mı?

Geçtiğimiz gün Kıbrıs’ta sahneye çıkan Gülşen, sahne öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Ünlü şarkıcı Gülşen, 29 Ekim’de Kıbrıs’ta sahne aldı. Konserden önce magazin muhabirleri ile sohbet eden Gülşen, “Sürekli seyahat ediyorsunuz. Oğlunuz Azur için zor olmuyor mu?” sorusuna “O bizden meraklı, doğduğundan beri geziyor. Her şey hayatında olması gerektiği şekilde. Hislerimizle doğru ebeveynlik yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

Ünlü şarkıcı, Serenay Sarıkaya ve Gökçe Bahadır gibi bir müzikal yapıp yapmayacağı konusuna ise “Değerlendirebilirim tabii, neden olmasın? Ancak oyunculuğa sıcak bakmıyorum. Küçük bir rol olabilir. Uzun vadeli bir şey olması, bu işin eğitimini alan insanlara saygısızlık bence… Herkes iyi bildiği işleri yapmalı. İnsanlar özgür ve istediğini yapabilir ama ben şarkı söylerken iyi hissediyorum” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.