Gülşen hakkında bu kez de tazminat davası açıldı

Bir konserinde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden sonra mahkemelik olan Gülşen hakkında bu kez de tazminat davası açıldı. İşte mahkemenin verdiği karar.

Gülşen’in İmam Hatiplilere ilgin sözleriyle ilgili dava devam ediyor. İmam hatip lisesi mezunu Furkan Değirmenci isimli adam, şarkıcı Gülşen’in kendisine hakaret ettiği iddiasıyla mahkemeye başvurarak tazminat davası açtı.

MAHKEME DAVAYI REDDETTİ

Davaya cevap veren Gülşen’in avukatları Altın Mimir ve Emek Emre, olayın davacı Furkan Değirmenci ile alakasının olmadığını belirterek davanın reddini istedi. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi, “Olayın davacıyla alakası yok” dedi, Gülşen’i haklı buldu, Furkan Değirmenci’nin davasını reddetti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.