gazetemag tv

Gülşen, çocuğuna Azur Benan adını verdi

Haziran ayında dünyaevine giren Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti, önceki gün ilk çocuklarını kucaklarına aldı.

Son ana kadar işlerini bırakmayan ve hamile haliyle bol bol magazin dergilerinin sayfalarını süsleyen Gülşen, çocuğuna Azur Benan adını verdi. Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan Ozan Çolakoğlu yaşadığı heyecanı ise şu şekilde kelimelere döktü:

Hıçkıra hıçkıra ağladım

Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım hıçkıra hıçkıra ağladım. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen’e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu boslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.