Gülşen: Boyun eğmeyeceğiz, kadın cinayetlerini durduracağız

Türkiye’nin en önemli kadın söz yazarı, besteci ve şarkıcılarından Gülşen, dün gece Zorlu PSM Turkcell Sahnesi konseri için Bayhan Müzik organizasyonuyla sahnedeydi. Kariyerinin ilk Zorlu performansı için çok heyecanlandığını dile getiren Gülşen, tüm biletleri tükenen konserine “Dan Dan” ile başladı.

Orhan Şallıel yönetimindeki Senfoni Orkestrası ile sanatçının uzun yıllardır birlikte çalıştığı ekibi Zorlu konseri için aynı sahnede buluştu ve Gülşen

seyircilerine seçtiği şarkılar ile kariyerinin ilk gününden günümüze bir müzik ziyafeti çekti. Gecede müjdeli bir haber de veren Gülşen, bu cuma yeni şarkısının yayınlanacağını ilk kez ilan etmiş oldu.

“Bu Salondaki Tüm Enerji Bergen’e Gitsin.”

“Gücümüzle, varlığımızla sesimizi sonuna kadar çıkaracağız”

Kendi hitlerinin yanı sıra yer aldığı proje albümlerden de şarkılar söyleyen Gülşen, “Bergen” filmi için yorumladığı “Sen Affetsen Ben Affetmem”i söylemeden önce “Acılarla dolu bir hayat ve bir kadının yaşadıkları ve gelinen son nokta. Böyle bir hikayesi olması beni tabii ki bütün kadınlar adına çok üzüyor. Filmde Türk kadınlarının kaderini izlemiş oluyoruz. Yaşatılanları, dayatılanları ve yapılmaya çalışanları göreceksiniz. Tabii ki boyun eğmeyeceğiz ve bu cinayetleri durduracağız. Gücümüzle, varlığımızla sesimizi sonuna kadar çıkaracağız. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Bu salondaki tüm enerji Bergen’e gitsin” diyerek alkışlarla şarkıyı söyledi. “Dayanamıyorum” diyerek seyircilerin arasına inen Gülşen, tüm salonu dolaşarak şarkılarını kendisini izlemeye gelen müzikseverlerle paylaştı.

Ünlü sanatçı, bu özel konserinde Mahizer Aytaş stil danışmanlığında Tanju Babacan ve Züleyha Kuru imzalı iki kostüm giydi. Gülşen’i izlemeye gelenler arasında Zorlu Yönetim Kurulu Üyesi Şule Zorlu, Bayhan Müzik adına Uğur Bayhan ile sanatçının eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur’da vardı. Azur’un ilk kez bir konserine geldiğini söyleyen Gülşen çok mutluydu. Gülşen, sahne performansı ve stili yine adından söz ettirecek bir konsere imza attı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.