Gülse Birsel: Avrupa Yakası geri dönüyor haberi palavra

Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, “Avrupa Yakası geri dönüyor” haberlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Birsel, “Avrupa Yakası geri dönüyor’ haberi palavra. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim” dedi.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, 2009 yılında final yapan ‘Avrupa Yakası’ dizisinin yeniden ekranlara döneceğine ilişkin iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. “Avrupa Yakası geri dönüyor’ haberi palavra.” diyen Birsel, “Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim” dedi.

‘YAŞATTIĞIM HAYAL KIRIKLIĞI İÇİN ÖZÜR DİLERİM’

Birsel paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“‘Avrupa Yakası geri dönüyor’ haberi palavra. Haberi uyduran bir de karakterler boşanmış mı, çocukları var mı, hangi oyuncular olacak, ne zaman sete giriyoruz filan uzuun uzun sallamış. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.