Gülgökçe Korkmaz “Şaşmam”

Gülgökçe Korkmaz yeni single çalışması “Şaşmam”ı “Pop ile ‘rap’in flört ettiği şarkı” olarak tanımlarken Türkçe rap akımına bir kadın eli değmesinin vaktinin geldiğine inandığı için bu şarkıyı yaptığını dile getirdi.

Türkçe rapte iyi şarkılar çıkmasına rağmen bir zarafet eksiğinin olduğunu, bunu da şarkısıyla tamamladığını düşünen Korkmaz, “Alternatif müzikte şarkıların hepsi sokak diliyle yazılıyor ve haliyle biraz kaba saba… Ama sokağın zarafetini ‘Şaşmam’la anlatmayı istedim ve buna da uygun bir klip çektik” dedi.

Müzik dünyasındaki yeni akımlardan etkilendiği şarkısında slow pop sounduyla “R&B Hiphop”ı birleştiren Gülgökçe Korkmaz, aranje de klasik enstrümanlarla dijitali birleştirdi.

Son dönemde müzik dünyasının en popüler tarzlarını buluşturan “Şaşmam” sanat yönetmenliğini kendisinin yaptığı etkileyici bir de klip çeken Gülgökçe Korkmaz bu çalışmasıyla müzik sektöründeki çıkışını sürdürmeyi hedefliyor.

“Şaşmam”ı “Pop müzikle rap müziğe aşk yaşatan şarkı” olarak tanımlayan Gülgökçe Korkmaz, ikinci single çalışmasıyla birlikte sahne çalışmalarına da ağırlık verdi. Her tarzdan eserin yer aldığı yüzlerce şarkıcılık bir repertuar oluşturan Korkmaz sahnede de iddialı..

GazeteMAG Arşiv Haber