“Güldür Güldür Show” yine güldürecek

Yazlıktan dönmesine rağmen henüz hayata adapte olamayan Şevket, işe geri dönecek mi… Şevket’in karısı Nezaket ve çocukları İbrahim ile Mehtap artık tatilde olmadıklarını Şevket’e anlatabilecekler mi?

Kocası Ferhat ile birlikte yeni bir siteye taşınan Şirin Mehtap, burada masal prensesleri ile karşılaşınca neler olur? Kurbağa Prens’teki Prenses Burcu, Külkedisi Aysel, Uyuyan Güzel Yeter, Rapunzel Dilek, Pamuk Prenses Sinem evliliklerinde mutlular mı?

Hüseyin müdavimi olduğu ev yemekleri lokantasına ilk randevusunda Burcu’yu davet ediyor… Artık Hüseyin’le aile gibi olan restoran sahibi İsmail, karısı Sinem ve garson Fikri, Burcu’yu beğenecekler mi? Burcu neden sürekli olarak arıza çıkarıyor olabilir?

Uçakta yaşanan karışıklık yüzünden aynı koltuğa düşen İbrahim ve Hüseyin’in sorunu çözülebilecek mi? Ekonomide başka yer olmadığı için business’a alınan Hüseyin yeni ortamına ayak uydurabilecek mi?

Hepsi ve bol bol kahkaha yeni sezonu ile “Güldür Güldür Show”da…

“Güldür Güldür Show”, yeni bölümü ile 23 Ekim Cuma akşamı saat 19.45’te Show TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.