Güldür Güldür Show ekibi hayranlarına büyük sürpriz yaptı

Ekranların en çok izlenen eğlence programı Güldür Güldür Show ekibi hayranlarına büyük sürpriz yaptı.

Uğur Bilgin, Evrim Akın ve Burak Topaloğlu sosyal medyada düzenlenen yarışmayı kazanan Duygu Çakır ve ailesi ile yeni bölümü evlerinde izledi. Sosyal medyada düzenlenen yarışmayı kazanan Çakır ailesi oyuncularla hem yeni bölümü izledi hem de merak ettikleri soruları sordular. Hiç kaçırmadan izlediklerini ve eve geleceklerini hiç beklemediklerini aktaran Çakır ailesi “Ekrandan zaten çok sempatik görünüyorsunuz ama yakından daha da sempatikmişsiniz” dedi.

Uğur Bilgin ise hislerini “İnsanların evlerini açacakları kadar bizleri içinde hissetmeleri çok güzel bir duygu” diyerek ifade etti. Evrim Akın ise evin genç kızları ile uzun uzun hikayelerini paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.