Gülden’in en yenisi “YOK” yayında

Türkiye’nin önemli kadın söz yazarı ve bestecilerinden Gülden, kendi kaleminden çıkanları hitleri yeniden yorumladığı projesi “Arşiv 1” serisinin ilk 5’lisinin ardından bu kez yepyeni bir şarkı ile devam ediyor; YOK.

YouTube video

Gülden’in duruluğu “Yok”a yansıdı.

“Yok” çok sevdiğiniz ve çok sevileceğiniz o aşkın hikayesi olsun. Söz ve bestesi Gülden’e, düzenlemesi Yasin Keleş’e ait olan “Yok”, aşka olan ihtiyacı ve sevgiye olan bağlılığı içtenlikle, kaygısızca anlatan bir şarkı. Gülden bu şarkıda sakin bir anlatım tercih ederken, “Yok”un düzenlemesinde Yasin Keleş batı enstrümanlarını doğu ezgilerinde ustalıkla yorumlayarak modern sounda sahip, Gülden’in yalın ve telaşsız haliyle birleşmiş ilgi çekici bir şarkıya imza attı.

Gülden “Yok”un video klibinde de yalın güzelliği ile dikkat çekerken, İzzet Başlak yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. ‘’Yok’’ özlediğimiz sakinliği ve içtenliği kulağımıza ve kalbimize taşıyacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.