Gülben Ergen, psikolojik destek merkezi çıkışında gazetecilerden kaçtı

Evli işadamı Tolga Dugles’la yaşadığı yasak aşk yüzünden zor günler geçiren Gülben Ergen, hukuk savaşı vermeye hazırlanıyor. Ergen bunun için psikolojik destek almaya başladı.

Son günlerde Yeşim Salkım ve Seren Serengil’in topa tuttuğu Gülben Ergen, bu duruma artık ‘dur’ diyecek. Evli erkeklerle ilişki yaşayan kadınları teşhir etmek için açılan #kocamadokunma etiketi altında bir çok paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlarda sıkça yer alan Gülben Ergen, bunun için hukuksal bir savaş verecek. Yeşim Salkım ve Seren Serengil’e dava açacağı söylenen şarkıcı, vereceği bu savaş öncesi de destek almak için psikolojik danışmanlık merkezine gitti.

Sorulardan koşarak kaçtı

Beşiktaş’ta bulunan bir klinikten çıkarken görülen şarkıcı, gelebilecek sorular yüzünden de panik yaşadı. Mekan önüne çağrılan taksiye koşarak binen ve gazetecilerden kaçmaya çalışan Ergen, klinik içinde de “Gazetecilere burada olduğumu kim haber verdi” diyerek ortalığı karıştırdığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.