YouTube / gazetemag tv

Gülben Ergen “İnfilak”

Bugüne kadar 10 albüm 5 single çıkaran Gülben Ergen’in çıktığı an itibariyle iTunes Listesine 1 numaradan olan sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait yeni şarkısı “İnfilak”ın klibi de sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Yeni şarkısı ”İnfilak” için ünlü yönetmen Murat Joker’in kamerasının karşısına geçen Gülben Ergen önceki gün yayınlanan klibiyle de zirveye oturdu.

Gülben Ergen kısa sürede yakaladığı bu başarısını Instagram hesabından paylaştığı bir mesaj ile kutladı.

Mesajında “Her biriken duygunun bir infilak’ ı olur. Ben içimde kopan fırtınaları müzik ile iyileştiren bir savaşçıyım. Amazon kadınlarının ok ve yayı daha rahat taşımak için bir memelerini dağlamaları gibi, vazgeçtiğim her şeye ve herkese selam ediyorum. Bana hayatta kalma sanatını bu denli detaylı öğrettikleri için ve her defasında, her şarkısında yeniden doğmama ses, söz ve melodisini kattığı için Sezen Aksu’ya teşekkürler ediyorum.” diyen Gülben Ergen’e klibi için onlarca övgü mesajı gelirken bir çok ünlü isimde klibi kendi sosyal medya hesaplarından paylaşarak ünlü sanatçıya övgü yağdırdılar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.