Gülben Ergen ile boşanan Erhan Çelik kafaları karıştırdı

Gülben Ergen’le tek celsede ayrılan Erhan Çelik, gazetecilerin “Üçüncü şahıs yüzünden mi bitti” sorusuna imalı bir cevap verdi.

İki yıl önce nikâh masasına oturduğu eşi Gülben Ergen’den boşanan spiker Erhan Çelik, dün Ortaköy Feriye Lokantası’nda görüntülendi. Huzurevinde kalan TRT eski spikeri Mesut Mertcan’la ana haber bültenini sunduktan sonra Mertcan onuruna verilen yemeğe katılan Çelik, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“MAGAZİNLE İLGİLİ KONUŞMAM”

Eşi Gülben Ergen ile ayrılık sürecine dair sorular yöneltilen Çelik, “Yaptığınız işe saygı duyuyorum. Basın emekçilerisiniz ama bugüne kadar magazinle ilgili hiçbir şey konuşmadım” dedi.

“BENİM OLAYLARLA ALAKAM YOK”

Sosyal medya hesabında altında “Alın yazımı değiştiriyorum” yazılı manidar paylaşımına yönelik soruları da yanıtlayan Çelik, “Bütün bunların hepsi aynı kapsamda. Benim şu an bahsettiğiniz olaylarla alakam yok” diye konuştu.

“ZAMAN HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARACAK”

Uzun süre magazin figürü olmasına rağmen soruların hepsini “Magazinle anılmak istemiyorum” diyerek karşılıksız bırakan Çelik, “İhanet haberleri çıktı. Biz iki tarafa da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?” sorusuna ise kayıtsız kalmadı. Çelik, “Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor” diyerek akıllarda soru işaretleri bıraktı. Spiker, yeniden barışmanın olmayacağını da sözlerine ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.