gazetemag tv

Gülben Ergen Huysuz Virjin’i ziyaret etti!

Türk eğlence sektörünün duayen isimlerinden; Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin uzun süredir ortalarda görünmüyor. Gülben Ergen usta ismi ziyaret ederek paylaşım yaptı.

Gülben Ergen, Huysuz Virjin olarak bilinen Seyfi Durdunoğlu’nu evinde ziyaret etti. Gülben Ergen sosyal medya hesabından yayınladığı Seyfi Dursunoğlu ile çekilmiş fotoğrafının altına “Canımın en içine geldim. Yok yoruldum, yok çıkmam, yok istemem diyor ama razı edeceğim” yazarak takipçileriyle paylaştı.

Gülben Ergen’in bu baskıları başarılı olursa Huysuz Virjin bir zamanlar tıklım tıklım doldurduğu ve ününe ün kattığı Günay Restaurant’ta tekrar sahneye çıkabilir ve sevenleriyle buluşabilir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.