Gülben Ergen, Gülşen’in “Herkes iyi bildiği işleri yapmalı” sözüne cevap verdi

Bebek’te görüntülenen Gülben Ergen, Gülşen’in “Oyunculuğa sıcak bakmıyorum. Küçük bir rol olabilir. Uzun vadeli bir şey olması, bu işin eğitimini alan insanlara saygısızlık bence… Herkes iyi bildiği işleri yapmalı. İnsanlar özgür ve istediğini yapabilir ama ben şarkı söylerken iyi hissediyorum.” sözlerine yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde Bebek’te görüntülendi. Şarkıcı Gülşen’in “Oyunculuğa sıcak bakmıyorum. Küçük bir rol olabilir. Uzun vadeli bir şey olması, bu işin eğitimini alan insanlara saygısızlık bence… Herkes iyi bildiği işleri yapmalı. İnsanlar özgür ve istediğini yapabilir ama ben şarkı söylerken iyi hissediyorum.” sözlerine yanıt veren Gülben Ergen, “Katılmıyorum. Bu anlamda çok doğru örnekler var. Mesela Kutsi, Ebru Gündeş, Mahsun Kırmızıgül, İbrahim Tatlıses ve ben de dahil…” dedi. Ünlü şarkıcının bu sözlerine Gülşen’den bir yanıt gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.