gazetemag tv

Gülben Ergen eski eşi Mustafa Erdoğan’ı adım adım takip ediyor

Gülben Ergen, 4 yıl önce boşandığı eşi Mustafa Erdoğan’ı sosyal medyada yakın markaja aldı.

Gülben Ergen’le Erhan Çelik’in 2 yıllık evliliği geçtiğimiz günlerde resmi olarak bitti. Aralarından su sızmayan çiftin boşanması, magazin gündeminin uzun süre konuşulan haberlerinden biri oldu. Boşanmayı duyuran kişinin Çelik olması, Ergen hakkında iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

“GERÇEKLERİN ZAMAN İHTİYACI VAR” DEMİŞTİ

Yaklaşık iki hafta önce TRT eski spikeri Mesut Mertcan’ın onuruna verilen yemeğe katılan Çelik, gazetecilerin kendisine; “Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?” sorusuna, “Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor” diye cevap vererek, kafaları karıştırmıştı. Bu açıklama üzerine ise, Çelik’in Ergen’i eski eşi Mustafa Erdoğan’dan kıskandığı ve ihanet yüzünden boşandığı iddia edilmişti.

SIKI TAKİPÇİSİ

Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan ile çocukları için sık sık görüşmesi Çelik’i rahatsız etti. Erdoğan’ın 3 çocuğunu alarak, Ürgüp’e Ergen’in yanında götürmesi de patlama noktası oldu.

Çelik’ten resmi olarak boşanan Ergen, 4 yıl önce boşandığı eşi ve 3 oğlunun babası Mustafa Erdoğan’ın fotoğraflarını beğenmeye hatta yorum yapmaya başladı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.