Gülben Ergen eşi Erhan Çelik’e destek verdi.

Gülben Ergen Çelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşi Erhan Çelik’e destek verdi. Son olarak Show TV haber Dairesi Başkanlığı ve Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenen haberci Erhan Çelik bu defa seyircilerine TRT 1 ekranlarından seslenecek. Sabah saatlerinde sosyal medyadan ve haber sitelerinden paylaşılan bu gelişme sonrası Çelik’in eşi Gülben Ergen de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşine destek verdi. Şahsi hesabından hemen her fırsatta eşiyle çekilmiş romantik bir kare paylaşan Ergen, kocasının kariyerindeki yeni gelişmeyi: “Ekran başına bu saatte oturasım, hasretle izleyesim var” notuyla paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.