Gülben Ergen coşkusu

Şarkıları, televizyon programları, başkanı olduğu sosyal sorumluluk derneği ile sanat dünyasında farklı bir yere sahip olan Gülben Ergen, 5 yıl aradan sonra çıkardığı Kalbimi Koydum isimli yeni albümünü hayranlarıyla ilk kez Ankara’nın önde gelen alışveriş merkezi Acity’de buluşturdu.

Albüm tanıtımı için Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye’nin dört bir yanında imza günleri düzenleyecek olan sanatçıyı görmek için yaklaşıl 5 bin kişi Acity’deydi.

Önceki gün gerçekleşen organizasyonda Gülben Ergen, yeni albümünü ilk kez Acity AVM ziyaretçileri için ücretsiz imzaladı.

Sevenlerine sürpriz yapan Gülben Ergen büyük ilgi gören Kalbimi Koydum şarkısını canlı söyledi.

Ankara Acity müdürü Hande Seçilmiş Gülben Ergen’e sürpriz yaparak çocuklarıyla birlikte yer aldığı ressam İlker Sarı tarafından yapılan bir yağlı boya tablo hediye etti.

Ergen tabloyu görünce gözleri dolarak, “Beni can evimden vurdunuz. Nasıl güzel bir hediye bu… Evimin en güzel yerinde olacak” dedi.

Yaklaşık 5 bin kişi AVM’de izdihama yol açtı.

Bir hayranı Gülben’in bugüne kadarki tüm kaset ve cd arşivini getirince ünlü sanatçı hem şaşırdı hem çok mutlu oldu.

gulben

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.