GROHE ve Kezban Arca Batıbeki’den sanata ve kız çocuklarının eğitimine destek

Sanatçı Kezban Arca Batıbeki’nin Cue Art Space organizasyonuyla GROHE sponsorluğunda gerçekleşen PULP FICTION 3 sergisinde yer alan NFT çalışmasının satışından elde edilen gelir TOÇEV’e bağışlanarak kız çocuklarının eğitimine destek sağlandı.

Dünyanın önde gelen eksiksiz banyo, duş ve mutfak çözümleri markası GROHE, markanın değerini vurgulamak ve toplumun her alanında fırsat eşitliğini sahiplenmek kapsamında, sanatçı Kezban Arca Batıbeki’nin Cue Art Space tarafından Yapı Kredi Bomontiada’da düzenlenen PULP FICTION 3 adlı sergisinin sponsorluğunu üstlenerek banyo ve mutfak ürünlerini tanıtan bir değiştirilemeyen token (NFT) yarattı.

Kezban Arca Batıbeki’nin GROHE Zedra Mutfak Bataryası temalı NFT çalışmasını Gönye Proje Tasarım kurucu ortakları Gönül Ardal, Yelin Evcen ve MB+Partners Interior Architecture kurucu ortakları Merve Benice, Çiğdem Esra Kanberoğlu satın aldı. Bu satışından elde edilen gelir, sanatçı ve GROHE’nin sosyal sorumluluk çalışması iş birliği doğrultusunda, 15 kız çocuğunun 1 yıllık eğitimini karşılamak üzere TOÇEV’e bağışlandı.

GROHE Zedra Mutfak Bataryası

GROHE Zedra. Zedra, zarif çıkış ucu ve gövdesiyle dokunma hissi uyandıran, sezgisel kullanımın yanı sıra kurşundan ve nikelden arındırılmış suyu kullanımınıza sunar. Spiralli çıkış ucu sebze ve meyveleri ya da eviyenin kendisini yıkamak için kolay kullanım sağlar. Kullanım alanınıza uygun üç sprey akışından birini seçebilirken aynı anda su tüketimi de performanstan ödün vermeden 70’e kadar azaltılır.

İşiniz bittiğinde Magnetic Docking sistemi sayesinde kolayca yerine geri çekilir. Seri, SmartControl özelliğine sahip versiyondan filtreli ve tek su girişli bataryalara kadar her ihtiyaca uygun modellere sahiptir. İki farklı kaplamayla sunulan bu şık ve sofistike batarya ile kontrol sizde.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.