Göztepe-Boluspor karşılaşmasında tribünlerden “Hükümet istifa” sloganı atıldı

İzmir’de oynanan Göztepe-Boluspor karşılaşmasında tribünlerden “Hükümet istifa” sloganı atıldı. Geçtiğimiz haftalarda oynanan Fenerbahçe-Konyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor karşılaşmalarında tribünlerden ‘hükümet istifa’ sesleri yükselmişti.

İzmir’de Göztepe Gürsel Aksel Stadı’nda oynanmaya başlayan Göztepe-Boluspor maçı başlamadan önce tribünler “Hükümet istifa” sloganı attı. “Hükümet istifa” protestolarının yükselmesinin ardından maçın yayıncı kuruluşu taraftarın sesini kıstı. Geçtiğimiz haftalarda oynanan Fenerbahçe-Konyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor karşılaşmalarında tribünlerden ‘hükümet istifa’ sesleri yükselmişti. Tezahüratın ardından maçların seyircisiz oynanmasına karar verilmiş ve hatta bazı taraftarlara spor müsabakalarını seyirden men cezası verilmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.