YouTube / gazetemag tv

Gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı

Eski eşini tehdit ettiği ve eski eşinin yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla Muğla Bodrum’da gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu serbest bırakıldı.

Eski eşini tehdit ettiği ve eski eşinin yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla Muğla’nın Bodrum ilçesinde gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu (50), sevk edildiği adliyede, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

TEHDİT VE DARP SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Alınan bilgiye göre, Gündoğan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek’i (48) tehdit ettiği ve Bermek’in yanındaki bir arkadaşını da darp ettiği öne sürüldü.

GÖRÜNTÜLENMEMEK İÇİN KOŞARAK ADLİYEYE GİRDİ

Şikayet üzerine jandarma ekiplerince gözaltına alınan Başoğlu, hakkında işlem yapılarak adliyeye sevk edildi. Burnunda yara bandı bulunan ve gazetecilere görüntü vermemek için kapüşon taktığı gözlenen Başoğlu, jandarma nezaretinde koşarak adliyeye girdi.

SERBEST BIRAKILDI

Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Murat Başoğlu hakkında ”Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” kapsamında 3 ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildi.

Öz yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilen sunucu ”hayasızca davranışta bulunmak” suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.