Gözaltına alınan Justin Timberlake serbest bırakıldı

Şarkıcı Justin Timberlake, alkollü araç kullanırken yakalandı.Tutuklandıktan sonra mahkemeye çıkan Timberlake, resmi suçlamaların ardından kefaletsiz serbest bırakıldı.

Ünlü şarkıcı Justin Timberlake, Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletindeki Long Island bölgesinde alkollü araç kullanırken yakalandı. Polis, Timberlake’in tutuklandığını ve resmi olarak suçlandığını bildirdi.

Justin Timberlake
Justin Timberlake

Tutuklama raporunda Timberlake’in gri aracının polis tarafından durdurulmaya çalışıldığı, ancak yolun sağ tarafında durmadığı için kenara çekildikten sonra tutuklandığı belirtildi.

Rapor, polis memurlarının Timberlake’i durdurduğunda gözlerinin kırmızı olduğunu ve nefesinin güçlü bir alkol kokusu yaydığını belirtiyor. Ayrıca, Timberlake’in konuşmasının yavaşladığı ve alkolmetre testini reddettiği de kaydedildi.

SERBEST BIRAKILDI
Suffolk İlçesi Bölge Savcılığı, Timberlake’in resmi olarak suçlandıktan sonra kefaletsiz serbest bırakıldığını açıkladı. Timberlake’in 26 Temmuz’da Sag Harbor Mahkemesi’ne sanal olarak katılması bekleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.