gazetemag tv

Gosca Vuslateri’den Hayvanları Koruma Gününe özel proje!

Hayvan hakları konusundaki çalışmalarıyla tanınan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, kişisel bakım zinciri Gratis’in “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” için özel hazırlanan sosyal sorumluluk kampanyasında yer aldı.

Proje, Türkiye’deki tüm sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesini; her birey ve kurumun bu konuda elinden geleni yapması için duyarlılık oluşturulmasını hedefliyor. 4 Ekim Cuma günü Gratis mağazalarına giden herkes, alışveriş yapma mecburiyeti olmaksızın, sokak hayvanları için özel hazırlanan “Hayat Onlarla Güzel” mama paketlerini ücretsiz alabilecek. Projenin tüm konsepti Platform New Media tarafından hazırlandı.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” için kişisel bakım zinciri Gratis ile bir araya gelerek, faydalı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Çekilen video’da kendi köpeği Duma ile yer alan Vuslateri, minik dostlarına çok önemli destek çağrısı yapıyor. Proje kapsamında, 4 Ekim’de Gratis mağazalarına giden herkes, alışveriş yapma mecburiyeti olmadan, sokak hayvanları için hazırlanmış özel “Hayat Onlarla Güzel” mama paketlerini ücretsiz alabilecek. Film, 5 milyondan fazla takipçisi olan Gratis’in ve ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarında yayımlanarak Türkiye’deki tüm sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesini, birey ve kurumların bu konuda elinden geleni yapması için duyarlılık oluşturulmasını hedefliyor.

Kapımız hep açık
Platform New Media projenin yüzü olarak Gonca Vuslateri’nin seçilmesini şöyle açıklıyor: “Gratis, kurulduğu günden beri kapıları sokak hayvanlarına açık bir marka. Kışın soğuktan, yazın sıcaktan kaçan küçük dostlarımız kendilerine en yakın mağazaya sığınıyor ve Gratis onlara sadece ev sahipliği yapmakla kalmıyor, mağazalarının dışına mama ve su kapları koyarak onlara sahip çıkıyor. Mümkün olan her an, her mecrada hayvan haklarının en güçlü savunucusu olan Gonca Vuslateri de bu noktada aklımıza ilk gelen isimdi ve o da projeyi ilk duyduğu andan itibaren içinde yer almaktan mutluluk duydu”.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler