Görümce’de Gupse Özay cilt bakımını abarttı

BKM Film yapımı Görümce’de Gupse Özay cilt bakımını abarttı.

Özay’ın canlandırdığı karakter 7’den 70’e herkesin bildiği ‘salatalık maskesi’ olayını farklı bir boyuta taşıdı.

Filmde güzelliğine düşkün görümce Yeliz’i canlandıran Özay, salatalıkları yüzüne yerleştirdikten sonra, daha verimli olsun diye başını da stretch filmle sardı.

Yıllar önce, bir tv programı için yarattığı karakterle dikkat çeken ve ‘Domates Güzeli’ olarak bir de reklam filmi çeken usta komedyen Ayşen Gruda’dan sonra görümce “Yeliz” de ‘Salatalık Güzeli’ ünvanını alacak gibi görünüyor.

gazetemag-com-gupse-ozay

GUPSE ÇİÇEK AÇTI!

Filmde, cilt güzelliği için hiçbir masraftan çekinmeyen Görümce, salatalık maskesinden sonra, tüm dünya celebrity’lerinin uyguladığı altın maskesinden de geri kalmadı. Özay’ın canlandırdığı ‘görümce’nin yüzü altın maskesiyle bakım altına alınırken, gözlerinde ise çiçekler açtı.

Başrollerini Gupse Özay, Buğra Gülsy ve Eda Ece’nin oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor.
Görümce 2 Aralık’ta beyazperdede olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.