Görkem Sevindik ‘En İyi Yardımcı Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünün sahibi oldu

Yapımını ‘TIMS&B Yapım’ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ dizisinin başarılı oyuncusu Görkem Sevindik, ‘Türkiye Gençlik Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Yardımcı Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünün sahibi oldu.

‘SÖZ’ dizisinde canlandırdığı ‘Keşanlı Mücahit’ karakteriyle izleyenlerin büyük beğenisini toplayan Görkem Sevindik, bu yıl 4.’sü düzenlenen ‘Türkiye Gençlik Ödülleri’nde, gençler tarafından ‘Yılın En İyi Yardımcı Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.

Ödülü Anneme ve Tüm Şehit Annelerine Armağan Ediyorum

Ödülü annesi ve şehit annelerine armağan eden Görkem Sevindik ‘ Benim için çok kıymetli bir ödül. Siz değerli genç arkadaşlarıma beni bu ödüle layık gördüğünüz için sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu ödülü başta annem olmak üzere tüm şehit analarına armağan ediyorum’ sözleri, salonda bulunanlar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.