Google’ın 360° özellikli kısa filmi izleyiciye eşsiz bir tecrübe sunuyor

Google geçtiğimiz ay sık sık tanıtımını yaptığı efsane 360 derece özellikli kısa canavar filmi Help’i YouTube üzerinde paylaştı.

Hızlı ve Öfkeli’nin yönetmeni Justin Lin imzası taşıyan yaklaşık 5 dakikalık film, izleyiciyi kısa süre önce uzaylı yaratıkların istila ettiği Los Angeles sokaklarının ortasında bırakıyor.

Film kısa olsa da büyük özel efekt ve sinematik kurgudan yoksun değil. Help, yakın gelecekte büyük sanal gerçeklik filmlerinin nasıl olacağına işaret eden özelliklere sahip.

Help, Google’ın “Spotlight Stories” isimli serisine dahil ilk live-action filmi. Seri daha çok mobil cihazlar üzerinde sürükleyici hikayeler paylaşmaya odaklı. Filmin 360 dereceden bütün bakış açılarını tecrübe etmek isterseniz YouTube’u kullanabilir; veya Android ve iOS üzerinden Spotlight Stories uygulamasını indirebilirsiniz. Karnaval

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.