Göksel, yeni şarkısı “Sen Varsın” müzikseverler ile buluştu

Türk pop müziğinin güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, yeni şarkısı “Sen Varsın”ı Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda müzikseverler ile buluşturdu.

Zamanın ruhunu yakalayan şehirli bir kadının, yaşamdan, aşktan yorgunluğuna rağmen pes etmeyişini “Sen Varsın” ile anlatan Göksel, içtenliği, doğallığı kaybetmeden yoluna devam edebilen kadınların şarkısına imza attı.

Tarzı ile de dikkat çeken Göksel, yeni şarkısının fotoğrafları ve video klibi için Milano’da, uzun zamandır birlikte başarılı projelere imza attığı fotoğraf sanatçısı Aytekin Yalçın ile çalıştı. İtalya sokaklarında analog kamera sistemi ile çekilen “Sen Varsın”ın video klibi ilk kez 9 Aralık 2022 Cuma 00:00’da Göksel’in Youtube kanalında yayında.

Sen Varsın;

Söz&Müzik: Göksel

Düzenleme: Sabi Saltiel&Osman Şahin

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.