Göksel “N Kolay Harbiye Açık Hava” konserleri kapsamında sahne aldı

Türk pop müziğinin en güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, Bayhan Müzik organizasyonuyla “N Kolay Harbiye Açık Hava” konserleri kapsamında dün gece sahnedeydi.

Ünlü sanatçı konserin açılışını “Hiç Yok” ile yaptı. Kendi şarkılarının yanı sıra daha önce çıkardığı proje albümlerden şarkılara da repertuarında yer veren Göksel’i dinlemeye gelenlerkeyifli bir geceye şahitlik etti. İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı; “Pandemi sonrası herkesi maskesiz olarak Harbiye’de böyle göreceğimiz için tüm ekip çok heyecanlandık. Harbiye’nin havası başka. Sizin bu alkışlarınız da çok başka. Hepsi gökyüzüne gitsin. Yaz neşesi ile kucakladım sizi.” diyerek teşekkür etti.

“Kız Arkadaşlarıma İthafen Yazdığım Depresyondayım’ ın 22 Yıl Boyunca Hit Olarak Kalacağını Tahmin Etmezdim.”

blank

Göksel’e Harbiye Korosu Eşlik Etti

“20’li yaşların başında Cihangir’de oturduğum bir dönemde, evim kız arkadaşlarımın ortak buluşma yeriydi. Bir arkadaşım o vakitlerde sık sık depresyona girip çıkardı. Bu şarkıyı da kızlardan aldığım ilhamla yazdım. “Depresyondayım”ın 22 yıl boyunca hit olarak kalacağını o zaman hiç tahmin etmezdim.” diyen
ünlü sanatçı “Depresyondayım”ı Harbiye korosu ile birlikte söyledi.

Göksel, bu özel gecenin ilk yarısında Sudi Etuz markasından siyah bir elbise tercih ederken ve ikinci yarıda ise Özlem Kaya imzalı kırmızı elbisesi ile konserine devam etti. İki saat sahnede kalan Göksel, seyircisinin alkışları ile 2 kez bis’e çıkarak gecenin finalini yaptı.

Bayhan Müzik organizasyonuyla Göksel, 18 Haziran’da Live From Ankara Fest. kapsamında sahnede olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.