Göksel: Mevlana okuyarak iyileştim

Sevilen sanatçı Göksel, aşil tendonunda meydana gelen yırtılmaya rağmen konserlerine ara vermeden devam ederek Cuma akşamı Konya ve bir sonraki gün ise Ankara’da sevenleriyle buluştu.

Haziran ayında yayınladığı son şarkısı Hiç Yok ile radyolarda en çok çalınan şarkı olarak 1 numaraya yerleşen sanatçıya, hem Konya hem de Ankara’da hayranları şarkının performansı esnasında coşkuyla eşlik etti.

Cuma akşamı Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde yoğun kalabalıkla hep bir ağızdan şarkılarını söyleyen sanatçı, bir sonraki akşam Ankara MEB Şura Salonu’nda büyük bir ilgiyle karşılandı.

Göksel:”Mevlana okuyarak iyileştim.”

Konya konserinde duygularını dile getiren sanatçı, şu sözleri söyledi:’‘ Konya’ya geldiğim için mutlu hissediyorum. Hayat güzel tesadüflerle dolu. Son 1 aydır Mevlana okuyarak iyileştim. ‘‘

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.