gazetemag tv

Göksel: Kimseyi dövmedim. Ancak bu dövemem anlamına gelmesin!

“Hiç Yok” isimli yeni şarkısıyla Göksel, Yasemin Şefik’in Best Fm’de ki programına konuk oldu. Kahkaha dolu programda Göksel, samimi açıklamalarda bulundu.

“Hiç Yok” şarkısını çıkardığı günden bu yana müzik listelerinde en çok dinlenen, izlenenler arasında yer alan Göksel, “Albüm öncesi yeni şarkılarımı müzik severlerle buluştuyorum” dedi. Yasemin Şefik’in “Bu şarkıyı kendin yazdın Ozan Çolakoğlu düzenledi…senin dışında bir de Ajda Pekkan söyleyebilirmiş” yorumu üzerine sanatçı; “Biz stüdyoda çalışırken Ajda hanım geldi. Şarkıyı dinledi. Keşke bana gönderseydin dedi…o derece çok sevdi. Evet güçlü kadın ve disco formatında…”

blank
Yasemin Şefik – Göksel

GÖKSEL; KİMSEYİ DÖVMEDİM! ANCAK DÖVEMEM SANMASINLAR!

Son zamanlarda formunu boks yaparak koruduğunu ve boksun terapi gibi geldiğini anlatan Göksel; “Açıkcası kimseyi dövmedim. Ancak bu dövemem anlamına gelmesin.” diyerek kahkaha attı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.