Gökhan Türkmen ”Öyle Güzel ki” şarkısını kliplendirdi

1 Eylül 2014 tarihinde dünya evine giren Gökhan Türkmen, eşi Sinem Aksoy için yazdığı ve düğünde sahnede söyleyerek armağan ettiği ” Öyle Güzel ki ” şarkısını kliplendirdi.

Gökhan Türkmen : Bu şarkıyı Sinem için yazdım ve besteledim. 2 yıl önce düğünümüzde de ilk kez Öyle Güzel ki’ yi söyledim. ” Ve şimdi yeni albümümün ilk çıkış şarkısı oldu.

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Atıl Aksoy’a ait olan Öyle Güzel ki şarkısının klibinin yönetmenliğini Murat Joker çekti.

Kilyos sahili ve Ümraniye Platoları’nda iki günde kalabalık bir ekip ile çekimleri tamamlanan klipte, Gökhan Türkmen’e Güneş Arık eşlik etti.

Klibin sürprizi Emre Kınay…

Emre Kınay klipte, duygusal bir aşk şarkısı olan Öyle Güzel ki’nin hikayesini kaleme alan yazar olarak karşımıza çıkıyor.

Gökhan Türkmen, 22 Ekim’de tüm raflarda yerini alacak olan Sessiz albümünün ilk konserini 28 Ekim Cuma akşamı saat 22.30’da Kadıköy Dorock XL Sahnesi’nde verecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.