Gökhan Türkmen -30 dereceye aldırmadan konser verdi

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 2016 yılının ilk konserini Erzurum Kazım Karabekir Spor Salonunda aralıksız 90 dakika boyunca sahnede kalarak gerçekleştirdi.

Unutulmaz bir konsere imza atan Gökhan Türkmen, yapımcılığını üstlendiği Aslı Demirer ile sahnede ‘Korkak’ isimli büyük ses getiren şarkılarını birlikte seslendirdiler.
Erzurum’lu sevenleri de şarkıya hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Gökhan Türkmen, hava soğukluğunun dışarıda -30 derece olmasına rağmen, Kazım Karabekir Spor Salonunu dolduran dinleyicilerinin içini ısıtan birbirinden güzel şarkılarını söyleyerek Erzurumlu sevenlerine güzel bir gece yaşattı.

2016 yılının sonuna doğru çıkaracağı yeni albümünün hazırlıkları içinde olan Gökhan Türkmen, ‘8 Ocak Ankara Bis, 16 Ocak İzmir Ooze Venue, 20 Ocakta İstanbul Ses Tiyatrosunda’ gerçekleştireceği konserlerine ve ardından Avrupa turnesine hız kesmeden devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.