Gökhan Tepe’den İzmir’e özel

“Gelsen de Anlatsam”, “Kader” ve “Günahın Bende” gibi hitleriyle müzik listelerinin zirvedeki ismi Gökhan Tepe, konserlerinde dinleyicilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Sanatçı 18 Mart akşamı İzmir’de düzenlenecek olan konserinde ise aynı zamanda 20. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

18 Mart Cuma akşamı İzmirli dinleyicilerle hep bir ağızdan şarkılarını seslendirecek olan Gökhan Tepe, İzmir Container Hall sahnesinde müzikseverlerle buluşarak unutulmayacak bir gece yaşatacak. Müzik kariyerinin 20. yılını kutlayan Gökhan Tepe, geçmişten bugüne milyonların diline dolanan hit şarkılarının yanı sıra kendi bestesi olan ve Ebru Gündeş’in seslendirdiği “Araftayım” ve Demet Akalın’ın seslendirdiği ödüllü şarkısı “Türkan” gibi şarkılara da repertuvarında yer verecek. Sanatçı ayrıca, 70’li ve 80’li yıllardan günümüze uzanan pop ve arabeskin klasikleşmiş eserlerini de seslendirerek İzmirli dinleyicilerine unutulmaz bir konser keyfi yaşatacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.