Gökhan Tepe: Bütün şarkılarımın duygu sahibi oğlum olacak

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında 24 Ocak Cuma günü yayınlanmaya başlayacak “İpek Açar’la İpek Yolu” Programı’nın ilk konuğu Gökhan Tepe oldu.

Gökhan Tepe ve İpek Açar konser tadındaki programda, birbirinden özel şarkılar seslendirip, birlikte düet yaptılar.

Geçtiğimiz günlerde baba olan Gökhan Tepe, oğlu Denizhan için “Gaz çıkarma görevi bende. Şu an yardımcı oyuncu konumundayım ama annesi uyusun diye sabah 4’lere 5’lere kadar uykusuz kalıyorum. Beni öyle duygularla besliyor ki, önümüzdeki zamanlarda dinleyeceğiniz bütün şarkılarımın duygu sahibi oğlum olacak” dedi.

blank
Gökhan Tepe – İpek Açar

TEPE VE AÇAR’DAN RAP YORUMU: “BİZ DİNLEYİCİ OLARAK KALDIK!”

Programda Gökhan Tepe ve İpek Açar Rap müzik için yorum da yaptılar.
GökhanTepe: “Rap yeni jenerasyonun parlayan yıldızı. Akıma uyalım bir şey de biz yapalım demedim. Deneyemedim bile. Çok güzel işler yapıyorlar ama” cevabını verdi. İpek Açar ise, “Kızım dinlerken denemeye çalıştım, beceremedim, o kadar hızlı okuyorlar ki, biz dinleyici olarak kalalım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.