Gökhan Özoğuz’dan Süleyman Soylu’ya tepki

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir vatandaşla olan diyaloğuna tepki göstererek “Bu hareketler korkunç.” ifadesini kullandı.

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, İçişleri Bakanı Soylu’ya Temel Karamollaoğlu hakkındaki açıklamalarını alıntılayarak tepki gösterdi.

“İNSAN ÇOK RAHATSIZ OLUYOR”

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir vatandaşa tepki gösterdiği, “24 Haziran’da Saadet Partisi sattı bu milleti, hadi oradan densiz. Karamollaoğlu sattı. Densiz, ne söylüyorsun? Utanmadan bir de milletin içine çıkıyorsunuz” sözlerini alıntılayarak tepki gösterdi. Özoğuz’un attığı Tweet de, “Bu hareketler korkunç ya! Hangi partiden oluraa olsun! İşte bu tip insanlardan bu tip davranışlardan insan çok rahatsız oluyor! Ülke yönetimi bu tip tiynetten uzak olmalı.” ifadelerini kullandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.