Gökhan Özen’e eski eşi Selen Sevigen ve çocuklarına yaklaşmama cezası

Selen Sevigen eski eşi Gökhan Özen hakkında çocuklarının yanında kavga çıkardığı, vakitsiz saatlerde evlerine geldiği gerekçesiyle uzaklaştırma talebinde bulundu. Mahkeme Özen’in 3 ay boyunca Sevigen ve kızlarına yaklaşmamasına hükmetti.

Selen Sevigen, Aile Mahkemesi’ne başvurarak 4 yıl önce boşandığı, iki çocuğunun babası şarkıcı Gökhan Özen hakkında uzaklaştırma talebinde bulundu. Sevigen, 2010’da evlendiği Özen’in 2016’da ABD’ye gidip gelmeye başladığını, 2017’de oraya tamamen yerleştiği için anlaşmalı olarak boşandıklarını ifade etti.

Gökhan Özen, eski eşi Selen Sevigen için açtı ağzını yumdu gözünü

Selen Sevigen, dilekçesinin devamında Özen’in 2 ay önce geri döndüğünü, kızlarıyla yaşadıkları konuta vakitsiz saatlerde geldiğini, çocuklarının yanında kavga ettiğini ve psikolojik olarak baskı yapıp zarar verdiğini belirtti. Mahkeme, Özen hakkında 3 ay süreliğine şiddet, tehdit, aşağılama eylemlerinde bulunmamasına, aynı zamanda konuta, iş yerine ve çocuklarının okul çevresine yaklaşmamasına karar verdi.

ŞÖHRET OLMAK İÇİN KENDİNE BAŞKA YOLLAR BULSUN!

Gökhan Özen, eski eşi Selen Sevigen’in çıkarttığı uzaklaştırma kararı sonrası sosyal medyada şu açıklamayı yaptı:

Kızlarım köpek istedi aldım, çok mutlu oldular. Eski eşim köpeği evden çıkarttırdı. Kızlarım ağlamaya başladı, eski eşim onlara avaz avaz bağırdı. Tüm uyarım bu nedenleydi.

Çocuklarımın her tür masrafını karşılıyorum. Gazetecileri de alıp karakola gitmesini, kendi öfkesi için çocuklarını böyle bir olayın içine atmasını samimi bulmuyorum. Ne kadınlar, ne anneler var tek başlarına her ay evin kirasını ödemeye, çocuklarının karnını doyurmaya çalışan… Ve gerçekten şiddet mağduru olan kadınlar var. Böyle şımarıklıklarla bu insanların hakkını çalmasın. Kendini popüler yapmak için başka yollar bulsun, ne kendimi, ne çocuklarımı bu duruma alet ettirmem.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.