Gökhan Özen, Los Angeles’da karantina günlerine devam ediyor

Şarkıcı Gökhan Özen, uzun yıllardır yaşadığı Los Angeles’da karantina günlerine devam ediyor. Pandeminin ilk günlerinde çıkan yeni albümü “Firardayım” ile ilgili aldığı dönüşlerden de çok memnun olan ünlü sanatçı, gündemi dijital medyadan takip ediyor.

Youtube ve Instagram hesaplarından yeni projelerini paylaşan Özen, aynı zamanda günlük hayatından fotoğrafları da ekleyip, yorumlarla takipçileri ile sohbete katılıyor.

“CALİFORNİA SICAĞINDA DAHA UZUN SAÇI DÜŞÜNEMİYORUM.”

Karantina sürecinde herkesin ortak sorunu olan kuaförlerin kapalı olmasına Instagram hesabından yeni traşlı fotoğrafı ile atıfta bulunan ünlü pop star; “Saç stilime olumlu, olumsuz eleştiriler alıyorum, hepsi için teşekkür ederim. Son 10 yıldır saçlarımı kendim kesiyorum. Karantina döneminde bir süre sonra buradaki ünlüleri tanınmaz halde görünce bu yeteceğime baya bi’ şükrettim. İlk günden beri aşağı yukarı değiştirmediğim saç stilini değiştir diyen kardeşlerime nasıl bir stil yapayım onu sorayım? Ama sonuç pek değişmeyebilir. California güneşinin altından bundan daha uzun bir saç isteyeceğimi pek düşünemiyorum.” diye not düştü.

Hit şarkıların usta yazarı Gökhan Özen, süreci evindeki stüdyosunda çalışarak geçirirken, önümüzdeki günlerde yeni video kliplerini ve sürpriz kayıtlarını YouTube kanalından yayınlamaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.