YouTube / gazetemag tv

Gökçe Kılınçer “Sev Derim”

Başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Sev Derim ve Neyleyim isimli iki şarkıdan ilkinin video klibini Sev Derim’e çekti.

Roller skater ustasının performansı dikkat çekti !

“Sev Derim” şarkısının video klibi Londra’da Notting Hill ve Shoreditch bölgelerinde Hicaz Prodüksiyon ekibi tarafından çekildi ve klipte Gökçe Kılınçer’e roller skater ustası Selvyn Stewart eşlik etti.

Farklı tarzı ile müziğe yeni bir tını kazandıran ve retro-pop tarzının öncüsü olan Gökçe Kılınçer, ” Sev Derim ” ve ” Neyleyim ”i 45’lik plak formatının yanı sıra tüm dijital platformalarda yayınladı.

Neyleyim şarkısının video klibini de kısa bir süre yayınlayacak olan sanatçı, yıl sonunda çıkarmayı planladığı yeni albümü için stüdyo çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.