gazetemag tv

Gökçe “Armağan”

Gökçe, ismini Kırmızı Kurdele olarak duyurduğu Pasaj Müzik etiketli yeni albümünü 9 Haziran’da müzik dinleyicisinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albümünün çıkış şarkısı olarak belirlenen “Armağan” geçtiğimiz hafta radyo ve tv’lerde yayınlanmaya başladı.

Gökçe, ardı ardına yayınlanan hareketli yaz şarkılarına inat, melodik açıdan zengin, özlenen soundu ile günümüz soundunun harmanlandığı “Kırmızı Kurdele” albümünün çıkış şarkısı “Armağan” ile ilk andan itibaren büyük ilgi topladı. Şarkısının bu kadar kısa sürede hayranları tarafından sevilip paylaşılmasından dolayı Gökçe, son derece memnun ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Marmaris’in doğal güzellikleri arasında, herhangi bir efekt kullanılmadan kliplenen şarkı Raşit Algül yönetmenliğinde çekildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.