YouTube / gazetemag tv

Gizem Özdilli’de yeni modaya uydu

Gizem çenesine yaptırdığı botoks sayesinde ağrılarından kurtuldu.

Dermatoloji ve immünoloji uzmanı Prof.dr.Başak Kandi sosyal medya üzerinden kendisine gelen yardım çağrılarına ve Anadolu’daki hanımlardan gelen sorulara cevap verebilmek için ”KADIN SOHBETLERİ” adını verdiği projesinin 2.si İzmir Mavibahcepark kent meydanında gerçekleşti.

Hazırlıkları uzun süredir devam eden bu sosyal sorumluluk projesinin Malatya’dan sonraki durağı olan İzmir’de Gizem Özdilli’nin moderatörlüğünde Prof.Dr Başak Kandi sağlık,güzellik ve bakım üzerine İzmirli hanımların sorularını bire bir cevapladı.

Gizem Özdilli’ye sorulan yüzünüzde botoks varmı sorusu üzerine;
Geceleri diş sıkma ve gıcırdatma problemi olduğu için alt dişlerini kırdığını ve porselen diş yaptırdığı bu sebepten çenesine botoks uygulandığını açıkladı.Özdilli çene kaslarına yapılan botoks sayesinde artık dişini sıkmadığını ve baş ağrılarından kurtulduğunu söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.