YouTube / gazetemag tv

Gizem Özdilli, Anadoluyu karış karış gezecek

Dermatoloji ve immünoloji uzmanı Prof.dr.Başak Kandi sosyal medya üzerinden kendisine gelen yardım çağrılarına ve Anadolu’daki hanımlardan gelen sorulara cevap verebilmek için ”KADIN SOHBETLERİ” adını verdiği bir proje için startı verdi.

Hazırlıkları uzun süredir devam eden bu sosyal sorumluluk projesi boyunca Anadolu’nun bazı şehirlerinde Gizem Özdilli’nin moderatörlüğünde Prof.Dr Başak Kandi kendisine yöneltilen soruları yanıtlayacak.

Gizem Özdilli bu sosyal proje kapsamında Anadoludaki kadınlara enfeksiyonlar,tüm cilt hastalıkları,bütün alerji hastalıkları,tüm saç ve tırnak hastalıkları gibi konularda bilgilendirmeler yapılacağını söyledi.

Gelemeyen hastanın ayağına ben giderim diyerek yola çıkan Kandi’nin ilk durağı ise memleketi Malatya olacak.Prof.Dr.Başak Kandi ve Gizem Özdilli 30 Eylül tarihinde
sağlık,güzellik ve bakım üzerine Malatyalı hanımların sorularını bire bir cevaplayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.