‘Ghosts of Garip’in oyuncuları sete alışveriş molası verdi

Uluslararası bir kadro ile onlarca ülkeyi birden korkutmaya hazırlanan ‘Ghosts of Garip’in oyuncuları sete alışveriş molası verdi! Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak olan filmin çekimleri için İstanbul’a gelen oyuncular, Kapalıçarşı’yı gezerken adeta kendilerinden geçtiler. Oyuncular, Kapalıçarşı turu öncesi rol arkadaşları Selma Ergeç’ten alışveriş tavsiyeleri aldılar. Birçok farklı ülkeden oyuncuyu aynı sette buluşturan filmin dünyaca ünlü isimleri, Kapalıçarşı’da saatlerce vakit geçirirken, oyuncu Larry Wade Carell tüm günü kamerasıyla kaydetti.

Yönetmenliğini Patricio Valladares’in yaptığı ‘Ghosts of Garip’in yapımcılığını FBR Prodüksyon üstleniyor. Dünya üzerinde 25’ten fazla ülkede vizyona girecek filmin başrollerini Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Natalie Burn, Gianni Capaldi, Guillermo Ivan ve Larry Wade Carell paylaşıyor. Özellikle baharatlar, çiniler ve halılarla ilgilenen Amerikalı, İskoç ve Meksikalı oyuncuların Kapalıçarşı serüvenleri objektiflere böyle yansıdı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.