Gezgin Fest Izmir’de Boney M ve Hayko Cepkin şovları ve şarkıları ile büyüledi

Gezgin Fest Izmir 15 – 18 Ağustos 2019 tarihlerinde İzmir Efes- Selçuk Pamucak Sahilinde başladı.

Interrail Türkiye grubunun organize ettiği Gezgin Fest, 5. festivaliyle İzmir’ de onbinlerce müzikseverler buluştu. Bu yıl İzmir Efes Selçuk’ta düzenlenen festivale 4 gün boyunca 20’nin üzerinde farklı müzik türlerinden yerli yabancı artist ve grup katılım sağlayacak.

Festival’in ikinci gününde Necati ve Saykolar, Oğuzhan Uğur, Redd, Boney M ve Hayko Cepkin sahne aldı.

blank
Boney M

Festival Sahne’sinde ‘BONEY M’ rüzgarı esti

Bu sene 5.si organize edilen #festival 2018 yılını 4 ödül ile tamamladı. Dünyaca ünlü sanatçıların geleceği 2019 etkinliği, tarzıyla farklılık yaratmayı amaçlıyor. ‘Rasputin’, ‘Daddy Cool’, ‘Ma Baker’, ‘Felicidad’ ve ‘Reivers of Babylon’ gibi dünyaca ünlü unutulmaz şarkılara sahip ” Boney M ” festival sahnesinde İzmir’li sevenleriyle buluştu. Hit şarkıları peşi sıra söyleyerek festival coşkusunu daha da büyüten grup, enerjileri ve sıcaklığıyla seyirciyi kendine hayran bıraktı.Orijinal kadrosu ile sahne alan Boney M’in her şarkısına alanın dolduran binlerce kişi hep bir ağızdan eşlik etti.

blank
Hayko Cepkin

Gezginfest Izmir’den Hayko Cepkin geçti…

Yeni şarkı listesi ve yenilenen sahne şovu ile sevenlerinin karşısına çıkan Hayko Cepkin, performansı ile büyük beğeni aldı.

2020 yılında çıkarmayı planladıği ‘Hayvan’ isimli single’ını ve dahil olduğu yeni projelerdeki düzenlemelerini de ilk defa Gezginfest sahnesinde seslendirdi.

Selçuk’un fahri hemşehrisi olan ve bir nevi ev sahibi de sayılan Hayko Cepkin, sahnesinde Selçuk Belediye Başkani Filiz Ceritoglu Sengel ve organizasyondan Bestami Köse’yi ağırladı. Sahnede Gezginfest’in nasıl gerceklesitigine, festival kulturunun onemine değinilirken, Filiz Ceritoğlu Sengel’den bir sonraki yıl için de festival sözü aldılar.

Ünlü isimler kaliteli müzikle seyirciye unutulmaz coşku dolu anlar yaşattı.

blank
Gezgin Fest Izmir

Önceki yıllarda; Mohsen Namjoo, Teoman, Athena, Duman, Selda Bağcan, Haluk Levent, Ezhel, Kardeş Türküler, İlkay Akkaya, Manga gibi sanatçılara ev sahipliği yapan festival; konserler, özel showlar, dans etkinlikleri, oyunlar, atölyeler, stand up gösterileri, film gösterimleri ve konser etkinlikleriyle alışılmışın dışında bir festivali hayata ” citizens of the world ” sloganıyla bütün dünyadan katılımcılar beklenen festival; insanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, love wins hoşgörüsüne sarılan, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen Festival Topluluğu amaçlar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.